Objednávací systém
Mimořádná nabídka pro klienty dne 20.11.2019 - konzultace s tlumočením do/z angličtiny.

Klienti, kteří požadují informace ke svým důchodovým nárokům z českého důchodového pojištění, mají možnost se dne 20.11.2019 objednat na konzultaci s tlumočením do/z angličtiny.

Special offer for clients on 20 November 2019 – Consultancy with English translation.

Clients looking for information concerning their pension claims from the Czech pension insurance scheme have now an opportunity to make an appointment for a consultancy session with English translation that will take place on 20 November 2019.

Pokyny pro klienty, kteří chtějí využít online objednání do klientského centra při ústředí ČSSZ.

Lidé, kteří si chtějí online objednat termín do klientského centra pro důchodové pojištění při ústředí ČSSZ mohou v nabídce služeb volit ze dvou položek - „konzultace“ a „informativní výpočet důchodu“. Výběru volby je třeba věnovat pozornost, předejdete tak možným komplikacím/časové prodlevě při poskytnutí služby.

Nabídku „konzultace“ zvolte, zejména pokud požadujete:

Nabídku „konzultace“ nelze v žádném případě použít pro objednání služby „informativní výpočet důchodu“.

Nabídku „informativní výpočet důchodu“ zvolte výhradně, pokud požadujete:

Informativní výpočet důchodu je odborný a časově náročný úkon, který zahrnuje předchozí přípravu a kontrolu podkladů, provedení vlastního výpočtu a přípravu nezbytného vysvětlujícího komentáře.

Aby mohla být tato služba poskytována zájemcům v odpovídající kvalitě, je nutný určitý čas na její přípravu a není proto možné provádět informativní výpočet důchodu na počkání.

Klientům děkujeme za pochopení a věříme, že budou s poskytovanými službami spokojeni.

Klientské centrum pro důchodové pojištění při ústředí ČSSZ sídlí na adrese Křížová 25, Praha 5 – Smíchov.